Šeimų festivalis 2017 - "Daugiau nebegaliu!"

ŠEIMŲ FESTIVALIS su Šv. Jono bendruomene
 „Daugiau nebegaliu!“
                                                                                          
„Ateikite pas mane visi, kurie vargstate ir esate prislėgti:
aš jus atgaivinsiu!” (Mt 11, 28)

Šeimų Festivalis

Mielos šeimos, 2017 m. liepos 19 – 23 d. kviečiame Jus į festivalį „Daugiau nebegaliu!“ su Šv. Jono kongregacijos broliais ir seserimis Varėnos raj., Mardasave. Tai 8-oji šeimų stovykla Mardasave ir devynioliktoji Lietuvoje, rengiama joanitų.

·      Festivalio tikslas - grįžti prie šaltinio: vesti šeimas į bendrystę su Viešpačiu per šv. Mišias ir Švč. Sakramento adoraciją, Dievo Žodžio skaitymą, liturgines valandas; vesti į evangelinį Dievo meilės, bendrystės ir tarnystės džiaugsmą.

·      Festivalis tęs t. Antano „Vilties vaikų“ misiją – vesti vaikus į Jėzaus Kristaus realaus buvimo Eucharistijoje pažinimą.

·      Diskusijos, vaidinimai, maudynės, naktiniai žygiai, vakaronės. 


Registracija el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba pildant elektroninę registracijos anketą žemiau:

Registracija yra baigta. Apgailestaujame. Laukiame jūsų atvykstant kitąmet.

Registruotis prašome nuo gegužės 10 d. iki liepos 1 d.                        

Mokestis: vaikams iki 10 metų – 4.34 Eur už dieną, visiems kitiems – 7.24 Eur už dieną. Daugiavaikėms šeimoms taikoma nuolaida: ketvirtam vaikui stovykla nemokama. Kūdikiams, kurie nevalgo stovyklos maisto, – nemokama. Galima prašyti nuolaidos. Mokėti galima atvykus į stovyklą arba pervesti į sąskaitą.

Išankstinis įnašas nuo šeimos - 50 proc. nuo visos sumos.

Išankstinį įnašą už festivalį (arba visą sumą) prašytume mokėti į šią sąskaitą mokėjimo paskirtyje BŪTINAI įrašant "Festivalis AVANSAS":

Šv. Jono kongregacijos Vilniaus vienuolynas
Juridinis kodas: 19 20 60 790
Bankas: SEB
Sąskaitos numeris: LT70 7044 0600 0120 8428

Prieš savaitę iki festivalio labai prašome patvirtinti atvykimą arba informuoti, jei negalėtumėte atvykti, nes bus sudaromas rezervinis dalyvių sąrašas.

Šv. Jono broliai, seserys ir talkininkai


Papildoma informacija